Analýza klíčových slov - střední

Doporučujeme!

Obsahuje 300 klíčových slov, přehledně rozdělených do kategorií. Analýza klíčových slov - vhodná pro středně velké weby a menší e-shopy.

4 798,00 Kč 8 999,00 Kč
Please select variants first

Analýza klíčových slov je základem každého úspěšného projektu

Chcete v internetových vyhledávačích uspět a získat co nejvyšší pozice? Pokud nebudete web optimalizovat již od samého začátku, budete zanedbané práce později litovat.

Používat klíčová slova v textu a dodržovat jednoduchá SEO pravidla umí dnes skoro každý, ovšem vybrat si ta správná slova s vysokou šancí na umístění každý nezvládne.

Reklamní, nebo SEO agentura? Raději ne!

Reklamní agentura analýzu klíčových slov provede většinou velmi kvalitně, ale také draze! Výstupní dokument dostanete hezky očištěný, uhlazený, ale šablonovitý. Na individuálním přístupu ke klientovi se zde většinou moc nehraje.

Nevýhody agentur:

 1. Vysoká cena
 2. Minimální osobní přístup
 3. Spolupráce končí provedením a odevzdáním analýzy

Proč si zvolit SEO-copy analýzu klíčových slov?

Platíte opravdu za to, co dostanete. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a respektujeme každé jeho přání. Vše je transparentní, vždy se můžete podívat na průběh práce. Dostanete kompletní know-how jak s klíčovými slovy pracovat.

V případě zájmu můžeme dlouhodobě dodávat také texty texty. Ke každému balíčku analýzy klíčových slov garantujeme pravidelné reporty, po dobu 4 měsíců. Budeme vás pravidelně informovat o zlepšených pozicích vašeho projektu.

Výhody naší analýzy klíčových slov:

 • Velmi přijatelná cena
 • Osobní přístup a pravidelné konzultace
 • Při odevzdání analýzy klíčových slov doporučíme další postup
 • Pravidelné reporty po dobu 4 měsíců

Co všechno dostanete?

 • Výstupní dokument s ,,klíčovkou'' slova budou pečlivě očištěna a rozdělena do kategorií. U každého slova bude hledanost S+G, aktuální pozice, konkurenčnost, odhad relevance a příslušná kategorie.
 • Dostanete kompletní návod na používání ,,klíčovky''.
 • Neomezené konzultace v průběhu spolupráce.
 • Předání know how.

Mohlo by vás zajímat:

SEO copywriting - 10 normostran textu

Ideální varianta pokud si chcete naše SEO služby nejprve vyzkoušet, nebo vyžadujete pouze malý objem kvalitních SEO textů na web.  Balíček obsahuje 10 normostran optimalizovaného textu na téma, které si sami zvolíte. Po vytvoření objednávky vás budeme kontaktovat a probereme podrobnosti.  Texty obsahují: - Relevantní klíčová slova - Interní linkbuilding - Titles a meta descriptions

2 499,00 Kč

SEO copywriting - 20 normostran textu

Chcete efektivně a dlouhodobě pracovat na on-page SEO? Bez copywritingu to nepůjde.  Cena je uvedena za 20 normostran textu (Jedna normostrana - 1800 znaků.). Pokud máte zájem o menší rozsah, kontaktujte nás a my vám vytvoříme individuální podmínky.  Vytvořte objednávku a my se s vámi spojíme ohledně zadání a podrobností. Texty obsahují: - Relevantní klíčová slova - Interní linkbuilding - Titles a meta descriptions

5 897,00 Kč