SEO copywriting - 20 normostran textu

Výhodná varianta

Chcete efektivně a dlouhodobě pracovat na on-page SEO? Bez copywritingu to nepůjde. 

Cena je uvedena za 20 normostran textu (Jedna normostrana - 1800 znaků.). Pokud máte zájem o menší rozsah, kontaktujte nás a my vám vytvoříme individuální podmínky. 

Vytvořte objednávku a my se s vámi spojíme ohledně zadání a podrobností.

Texty obsahují:

- Relevantní klíčová slova

- Interní linkbuilding

- Titles a meta descriptions

5 897,00 Kč
Please select variants first

Copywriting musí umět prodávat a zároveň zlepšit SEO!

Při práci na on-page SEO jsou texty důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Copywriting je trendem a chce ho dělat každý kdo rád píše, pouze hrstka copywriterů umí text dobře optimalizovat pro vyhledávače.

Optimalizace pro vyhledávače nespočívá pouze v náhodném rozmístění klíčových slov do textu. Je důležité brát ohledy na linkbuilding, správnou strukturu nadpisů a vhodné umístění klíčových slov na zakládě zvolené hierarchie.

SEO copywriting je stavbou dle předem navržené architektury

Spousta majitelů internetových projektů si myslí, že pro efektivní získávání pozic ve vyhledávačích stačí pouze copywriter. To je stejně nezodpovědné jako stavět dům bez architekta a najmout si pouze zedníky.

Pokud nebude perfektně provedená analýza klíčových slov a pečlivě připravené zadání s pokyny, nikdy nebude text optimalizovaný pro vyhledávače a pro prodej.


V čem vám pomůže SEO-copy.cz ?

  • Pokud máte provedenou SEO analýzu, budeme pracovat na zlepšení vašeho projektu v oblasti on-page SEO. Pokud SEO analýzu vypracovanou nemáte, provedeme ji.
  • Jestliže máte vytvořenou analýzu klíčových slov, budeme tvořit na jejím základě. Pokud ji ještě nemáte, provedeme ji na základě vašich požadavků.
  • Začneme tvořit obsah, který bude maximálně optimalizovaný pro výkon a to jak pro prodejní, tak pro SEO.


Proč by měl být každý text na internetu SEO copywritingem?

Na internetu vzniká nový obsah každým dnem, tvoří ho většinou lidé, kterým se říká tzv. copywriteři. Jak jsme již zmínili na začátku popisku, copywriterem se rád nazývá každý kdo rád píše. Problém je v tom, že tito lidé většinou o SEO optimalizaci moc nevědí. 

Průměrný copywriter dokáže zakomponovat klíčová slova do textu, nicméně obvykle netuší jak je získat, vypracovat analýzu klíčových slov a pracovat s již získanými pozicemi. To si plně uvědomujeme a proto vznikl samotný projekt SEO-copy. Spojujeme dvě služby, které bez sebe nemohou fungovat. 
Mohlo by vás zajímat:

SEO copywriting - 10 normostran textu

Ideální varianta pokud si chcete naše SEO služby nejprve vyzkoušet, nebo vyžadujete pouze malý objem kvalitních SEO textů na web.  Balíček obsahuje 10 normostran optimalizovaného textu na téma, které si sami zvolíte. Po vytvoření objednávky vás budeme kontaktovat a probereme podrobnosti.  Texty obsahují: - Relevantní klíčová slova - Interní linkbuilding - Titles a meta descriptions

2 499,00 Kč

SEO copywriting - 20 normostran textu

Chcete efektivně a dlouhodobě pracovat na on-page SEO? Bez copywritingu to nepůjde.  Cena je uvedena za 20 normostran textu (Jedna normostrana - 1800 znaků.). Pokud máte zájem o menší rozsah, kontaktujte nás a my vám vytvoříme individuální podmínky.  Vytvořte objednávku a my se s vámi spojíme ohledně zadání a podrobností. Texty obsahují: - Relevantní klíčová slova - Interní linkbuilding - Titles a meta descriptions

5 897,00 Kč